Table of Contents | Words: Alphabetical - Frequency - Inverse - Length - Statistics | Help | IntraText Library
Paulus PP. VI
Evangelii Nuntiandi

IntraText CT - Text

  • Treciasis skyrius EVANGELIZACIJOS TURINYS
    • 29
Previous - Next

Click here to show the links to concordance

Visą gyvenimą aprėpianti Naujiena

29.   Tačiau evangelizacija nebūtų tobula, jei neatsižvelgtų į Evangelijos ir žmogaus konkretaus gyvenimo, tiek asmeninio, tiek visuomeninio, nepaliaujamą sąveiką. Būtent dėl šios priežasties evangelizacijai reikia aiškiai suformuluotos Naujienos – pritaikomos skirtingomis sąlygomis ir nuolat aktualios – apie kiekvieno žmogaus teises ir pareigas, apie šeimos gyvenimą, be kurio asmuo vargiai gali skleistis[60], apie bendrą gyvenimą visuomenėje, apie tarptautinį gyvenimą, taiką, teisingumą bei vystymąsi; mūsų dienomis ypač neatidėliotina Naujiena apie išlaisvinimą.
 




60) Plg. VATIKANO II SUSIRINKIMAS. Pastoracinė konstitucija apie Bažnyčią šiuolaikiniame pasaulyje Gaudium et spes, 47–52: AAS 58 (1966), p. 1067–1074; PAULIUS VI. Enciklika Humanae vitae: AAS 60 (1968) p. 481–503.





Previous - Next

Table of Contents | Words: Alphabetical - Frequency - Inverse - Length - Statistics | Help | IntraText Library

Best viewed with any browser at 800x600 or 768x1024 on Tablet PC
IntraText® (V89) - Some rights reserved by EuloTech SRL - 1996-2007. Content in this page is licensed under a Creative Commons License